Saniclear Supreme douchecabine rechthoek chroom 120x90cm anti-kalk
Kleur beslag
Breedte
Diepte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De wand is gemaakt van 8mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De douchecabine kan zowel links als rechts geplaatst worden en kan op een douchebak of direct op de vloer worden gemonteerd.
- Dankzij de kunstof strips en waterkering is de cabine spatwaterdicht.
- De douchecabine valt iets kleiner uit door verstelbaarheid.
Omschrijving
Is jouw badkamer toe aan een nieuwe douchecabine? Bekijk dan eens deze cabine uit de Saniclear Supreme serie. Deze parel heeft weinig profielen, ideaal want hierdoor is hij makkelijk te onderhouden.
Het veiligheidsglas bij deze cabine is 8mm dik, en voorzien van een anti-kalk coating. Deze coating, ook wel NANO coating genoemd, zorgt ervoor dat water zich niet hecht aan het glas. Dat betekent dat er minder snel kalkaanslag ontstaat. Trek wel even de wanden droog na het douchen zodat het glas er mooi uit blijft zien.
Let op: de cabine is 2cm verstelbaar. Hierdoor kan je deze cabine perfect laten passen in jouw badkamer. Bestel bij deze douchecabine bijhorende accessoires om je badkamer helemaal te laten matchen.
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Supreme
- Afmeting: 120x90x200cm
- De stelmaten zijn 2cm verstelbaar
- 10cm verstelbaar in de deur
- Kleur beslag: Chroom
- Materiaal: RVS
- Rechtstreeks op de vloer of een douchebak te plaatsen
- Mogelijkheid om de cabine in een linker of rechter hoek te plaatsen
- 8mm dik veiligheidsglas
- Voorzien van een anti-kalk coating
- Instapbreedte is 55cm met plaatsing op 120cm
- 5 jaar garantie
Specificaties
| SKU | SK30115 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Supreme |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal deuren | 1 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 120x90 |
| Breedte | 120 cm |
| Minimale breedte | 1.100 mm |
| Maximale breedte | 1.200 mm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
