Saniclear Plus badkraan met uitloop 20cm messing geborsteld
Kleur
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
IJzer Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Afwerking
Type handdouche
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De inbouw badkraan is gemaakt van messing, waardoor deze een lange levensduur heeft en goed bestand is tegen slijtage en corrosie.
- De kraan is voorzien van een temperatuurbegrenzer, waardoor het water niet onverwacht te heet wordt en je extra veilig kunt baden.
- De thermostaatkraan is voorzien van een Vernet binnenwerk, waardoor de bediening soepel verloopt en de temperatuur nauwkeurig geregeld kan worden.
- De ronde handdouche zorgt voor een brede en gelijkmatige waterverdeling tijdens het baden.
- De handdouche heeft slechts één straalstand, waardoor je niet kunt wisselen tussen verschillende waterstralen.
Omschrijving
Van je bad kan je natuurlijk pas écht gaan genieten als je een eyecatcher van een badkraan hebt. Deze inbouw badkraan van Saniclear is zeker een kijkje waard! Helemaal fijn is dat de kraan compleet wordt geleverd met thermostaatkraan, uitloop en handdouche. Zo ben je in één keer klaar!
Kleine kinderen lopen nog wel eens het risico hun huidje te verbranden aan veel te heet water als ze aan knopjes draaien. Met deze kraan zal dat niet gebeuren! Aan de knop van de temperatuur kunnen ze bij deze kraan wel draaien, maar op 38 graden zit een temperatuurbegrenzer, waardoor het water niet heter dan dat wordt. Zit je zelf wel graag in een heet bad? Dan kan je 'm gewoon heter draaien door de beveiliging eraf te halen!
Met deze badkraan haal je uitstekende kwaliteit in huis. Doordat de items van messing zijn gemaakt, zullen ze niet roesten. Dit materiaal heeft namelijk geen problemen met water! Ook het inbouwdeel van de kraan is een topper. Deze heeft een Vernet binnenwerk, die bekend staat om z'n soepele bewegingen en lange levensduur. Zo kan je er dus nog jaren van blijven genieten!
Deze badkraan zal dus de show stelen boven je bad en zorgt ervoor dat jij nog meer van je welverdiende bad kan genieten. Is messing niet helemaal je kleur? Neem dan snel een kijkje bij de varianten om deze badkraan te shoppen, maar dan in een ander kleurtje!
Wat zit er in de set?
- Thermostaatkraan met inbouwdeel
- Handdouchehouder met wateraansluiting
- Handdouche van 10cm
- Baduitloop van 20cm
- Doucheslang van 150cm
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Plus
- Kleur: Messing geborsteld
- Materiaal: Messing
- Temperatuurbegrenzing op 38 graden
- Vernet binnenwerk
- Complete set
Specificaties
| SKU | SK37704 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Plus |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Messing Geborsteld |
| Materiaal | Messing |
| Met PVD-coating | Nee |
| Montage | Inbouw |
| Inbouw | Ja |
| Type handdouche | Rond |
| Aantal standen | 1 |
| Soort kraan | Thermostaatkraan |
| Waterbesparend | Nee |
| Temperatuurbeveiliging | Ja |
| Hartafstand | 12cm |
| Afwerking | Standaard |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 0 cm |
| Hoogte | 14 cm |
