Saniclear Modern Talpa douchecabine 90x70cm chroom
Kleur beslag
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Goud▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd ijzer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd messing▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
Glas decor
Breedte
Diepte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De douchecabine is gemaakt van 8mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De douchecabine is rechtstreeks op de vloer te plaatsen.
- In het profiel zit een verstelbaarheid van 2 centimeter.
- De douchedeur sluit netjes aan door automatische terugkeer naar 0-punt.
- Voor langdurig mooi resultaat wordt het gebruik van een wisser na elke douchebeurt aangeraden.
- De douchecabine kan niet op een douchebak geplaatst worden.
Omschrijving
Deze douchecabine van Saniclear doet z'n naam eer aan, want de looks van deze cabine zijn toch van alle kanten modern?! Open looks door het glas en een stijlvol kleurtje voor de profielen, hét recept voor een eyecatcher! Helemaal fijn is dat 'ie in verschillende maten en kleuren verkrijgbaar is. Zo is er altijd eentje die zich in jouw badkamer helemaal thuis zal voelen!
De wandjes van de douchecabine zijn gemaakt van 8mm dik veiligheidsglas. Over dit glas zit een nano-coating, die ervoor zorgt dat kalk bij jou geen kans meer maakt. Door deze toplaag kan water zich namelijk een stuk minder goed hechten aan het glas en zal het in druppeltjes veranderen die zo van het glas rollen. Schoonmaken is dus ook appeltje-eitje! Om het glas te laten shinen, raden we wel aan de douchewanden na een douchebeurt droog te trekken. Hiermee voorkom je kringen van opgedroogd water. Kleine moeite, groot plezier!
Heb je een vloer met afschot of staat je wand niet helemaal haaks? Dat is voor de glaswand geen probleem! Het muurprofiel heeft namelijk een verstelbaarheid van 2cm, waardoor 'ie altijd zal passen. De deur daarentegen is profielloos, waardoor er dus geen verstelbaarheid in de deur zit. Houd hier dus rekening mee! Bij de deur worden kunststof strips geleverd. Heb je veel last van spatwater, raden we aan deze te gebruiken. De strips zorgen er dan voor dat de deur netjes aansluit op de wand en spatwater dus tegenhoudt!
Streep alle punten op je eisenlijstje dus maar af, want deze douche voldoet aan al je wensen! Maak je nieuwe douchecabine helemaal af met een matchende regendouche en andere accessoires en het plaatje is compleet. Inspiratie nodig? Neem dan snel een kijkje bij de toebehoren!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Modern
- Kleur: Chroom
- Materiaal: 8mm dik veiligheidsglas
- Breedte deur: 69.4cm (incl. strips)
- Breedte douchewand: 90cm
- Lengte stabilisatiestang: 100cm
- Verstelbaarheid muurprofiel: 2cm
- Douchedeur niet verstelbaar
- Glas met nano-coating
- Rechtstreeks op de vloer te plaatsen
Verliefd op deze looks, maar liever een douchedeur of inloopdouche? Lucky you! De Saniclear Modern serie bestaat uit meer dan douchecabines, neem dus snel een kijkje bij de andere Modern items en shop jouw perfecte douche!
Specificaties
| SKU | SK30503 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Modern |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal deuren | 1 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Ja |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 90x70 |
| Breedte | 70 cm |
| Minimale breedte | 694 mm |
| Maximale breedte | 694 mm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
