Saniclear Copper douchecabine profielloos 100x90cm koper geborsteld
Kleur beslag
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Goud▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd ijzer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd messing▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Diepte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De cabine heeft een profielloos design dat zorgt voor een open en minimalistische look in de badkamer.
- Dankzij het 8mm dikke veiligheidsglas is de cabine stevig, stabiel en veilig in gebruik.
- Het glas is voorzien van een nano anti-kalk coating die kalkaanslag vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt.
- Ontworpen om rechtstreeks op de vloer te plaatsen, waardoor een drempelloze en strakke afwerking ontstaat.
- De cabine is verkrijgbaar in verschillende maten en kleuren, zodat je eenvoudig een uitvoering kunt kiezen die bij jouw badkamer past.
- Deze douchecabine kan niet op een douchebak worden geplaatst en is ontworpen voor directe plaatsing op de vloer.
Omschrijving
Douchen in stijl doe je met deze strakke douchecabine van Saniclear. De cabine is profielloos en heeft glazen wanden, wat zorgt voor minimalistische looks. Extra gaaf is dat de scharnieren, het handvat en de stabilisatiestang in een geborsteld koperen kleurtje komen. Zo kan je 'm helemaal matchen met de rest van je douche!
Ook al heeft de douchedeur geen profiel, alsnog is 'ie stabiel! Dit komt door het 8mm dikke veiligheidsglas. Als finishing touch heeft dit glas een nano-coating. Deze toplaag zorgt ervoor dat water niet meteen hecht aan het glas, waardoor kalk ook minder kans heeft. Daarnaast is schoonmaken hierdoor ook een fluitje van 'n cent. Hygiënisch! Wel raden we aan na een douchebeurt de wanden af te nemen met een wisser. Een matchende wisser shop je bij de toebehoren.
Last van spatwater? De deur van de douchecabine is voorzien van drie kunststof strips, dus raden we aan deze ook te installeren. De totale breedte van de deur inclusief deze kunststof strips is 89.4cm. Nog een pluspunt aan de cabine is dat je 'm rechtstreeks op de vloer kan plaatsen. Lekker strak!
Niet helemaal je maat of kleur? Check dan snel de varianten om jouw perfecte douchecabine te scoren!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Copper
- Kleur: Koper geborsteld
- Afmetingen deur: 89.4x200cm
- Afmetingen wand: 98x200cm
- Lengte stabilisatiestang: 100cm
- 8mm dik veiligheidsglas
- Met nano-coating
- Rechtstreeks op vloer te plaatsen
- Niet op een douchebak te plaatsen
- Met kunststof strips
- Niet verstelbaar
Specificaties
| SKU | SK38340 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Copper |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Koper Geborsteld |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Koper |
| Profielloos | Ja |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 100x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
