Saniclear Bali mat zwarte fonteinset links met koperen kraan
Kleur
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
IJzer Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Kraangat
Kleur wastafel
Uitvoering
-
Met gebogen kraan▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Met rechte kraan▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De fontein is gemaakt van solid surface, een materiaal zonder poriën dat vuil en bacteriën moeilijk laat hechten en daardoor hygiënisch is.
- Verkrijgbaar in linker- en rechter variant.
- De inhoud van de set bevat een fontein, fonteinkraan, sifon, clickwaste en een boutenset.
- Extra uitsparing aan de voorzijde voor een handdoek.
- Is alleen geschikt voor koud water.
Omschrijving
Ben je op zoek naar een stijlvolle en praktische fonteinset voor je toilet of badkamer? Dan is de Saniclear Bali fonteinset iets voor jou! Deze fonteinset bestaat uit een rechthoekige fontein van mat zwart solid surface, een koperen kraan, een koperen sifon en een koperen afvoerplug. De fontein is met het kraangat aan de linkerkant geplaatst, zodat je wasbak aan de rechterkant valt. Aan de onderkant van de fontein vind je een uitsparing voor bijvoorbeeld een gastendoekje.
De fontein is gemaakt van solid surface. Dit materiaal biedt veel voordelen. Solid Surface heeft veel voordelen, zoals een hygiënische, stootvaste, krasbestendige en vlekwerende eigenschap. Bij een krasje op de fontein kun je het eenvoudig met een speciale schuurspons weer herstellen. Daarna is het krasje als sneeuw voor de zon verdwenen.
De Bali fonteinset biedt alles wat je nodig hebt om je handen te kunnen wassen in het toilet op een super stijlvolle manier. Dat laat je toch niet schieten?!
Inhoud fonteinset
- Saniclear Bali fontein links mat zwart
- Saniclear Copper fonteinkraan geborsteld koper
- Saniclear Copper sifon geborsteld koper
- Saniclear Copper clickwaste geborsteld koper
- Mueller boutenset voor een fontein
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Bali
- Kleur fontein: Zwart mat
- Kleur accessoires: Geborsteld koper
- Afmeting: 35.5x20x16cm
- Materiaal fontein: Solid surface
- Materiaal accessoires: Messing
- Kraangat: Links
Specificaties
| SKU | SK30677 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Bali |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Koper Geborsteld |
| Materiaal | Solid surface |
| Uitvoering | Met rechte kraan |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal wastafel | Solid surface |
| Kleur wastafel | Zwart mat |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Kraangat | Links |
| Met overloop | Nee |
| Breedte | 35,60 cm |
| Diepte | 20,30 cm |
| Diepte reeks | 20 tot 30cm |
| Hoogte | 15,90 cm |
