Lucide Julius vloerlamp fume 160cm
Kleur
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Vintage looks in overvloed, deze lamp straalt als geen ander in jouw retro interieur. Van de goudkleurige standaard naar de marmeren voet, deze lamp is van alle kanten een eyecatcher die jij niet wil missen! Als finishing touch heeft de lamp een fumé lampenkap, het stoere tintje die 'm helemaal afmaakt.
Op het snoer van de lamp zit een knopje waarmee je 'm eenvoudig aan- en uitschakelt. Door de kabellengte van 2 meter kan je de lamp bijna overal neerzetten en toch bij een stopcontact komen. Ideaal!
Om écht te kunnen gaan genieten van deze knapperd, heb je nog wel een lichtbron nodig. Vergeet dus niet een kijkje te nemen bij de toebehoren om een passende lichtbron te scoren. Is deze vloerlamp straks ook het stralende middelpunt bij jou thuis?
Specificaties
- Merk: Lucide
- Serie: Julius
- Kleur: Fumé en messing
- Materiaal: Glas & marmer
- Afmeting: 28x44x158cm
- Lampenkap: Ø28x28cm
- Kabellengte: 200cm
- Type verlichting: LED
- Capaciteit: 25W
- Vermogen: 230V
- Fitting: E27
- IP-waarde: IP20
- Aan/uitschakelaar op snoer
- Exclusief lichtbron
Specificaties
| SKU | SK64101 |
| Manufacturer | Lucide |
| Serie | Julius |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Uitvoering | 1 lamp |
| Montage | Staand |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Glas decor | Rookglas |
| Aansluiting | E27 |
| Capaciteit | 230V |
| IP-waarde | IP20 |
| Dimbaar | Nee |
| Incl lichtbron | Nee |
| Fitting | E27 |
| Breedte | 44 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Hoogte | 158 cm |
