Fontana Stripe wastafelmeubel 80cm mat wit ribbelfront met zwarte waskom
Kleur
Breedte
-
60▼Niet beschikbaar in deze variant
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
100▼Niet beschikbaar in deze variant
-
120▼Niet beschikbaar in deze variant
-
160▼Niet beschikbaar in deze variant
-
180▼Niet beschikbaar in deze variant
-
200▼Niet beschikbaar in deze variant
-
240▼Niet beschikbaar in deze variant
Aantal wasbakken
Incl. spiegel
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lade is voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor 'ie soepel en bijna geruisloos sluit en langer meegaat.
- Doordat de lade geen uitsparing heeft, beschik je over maximale opbergruimte en kun je de lade volledig benutten.
- De waskom is voorzien van een nano-coating die vuil, kalk en vloeistoffen afstoot, waardoor het oppervlak hygiënisch blijft en zeer eenvoudig schoon te houden is.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- Er is een ruimtebesparende sifon nodig, zodat de afvoer goed past zonder in te leveren op opbergruimte.
- Het toppaneel is niet voorzien van een afvoer- en kraangat, waardoor je deze zelf nog moet boren.
- De waskom heeft geen overloop waar overtollig water kan wegstromen, waardoor je moet opletten dat het water niet over de rand stroomt.
Omschrijving
Met een wauw-factor waar je u tegen zegt, is dit badmeubel van Fontana er eentje die je niet wil missen! Wat 'm zo'n musthave maakt, is het ontzettend trendy ribbelfrontje. Helemaal van nu! Maar ook al zal de trend een keer overwaaien, deze looks zullen nooit vervelen. Want zeg eerlijk, dit meubel is toch een eyecatcher?!
Het badmeubel heeft greeploze lades, lekker strak! De lades bieden meer dan genoeg ruimte voor al je spullen doordat er geen uitsparingen in zitten. Hierdoor heb je wel een ruimtebesparende sifon nodig. Extra fijn aan deze lades is dat ze een softclose sluiting hebben. Dit betekent dat de lades geleidelijk aan en bijna geluidloos sluiten. Dat is niet alleen een stuk beter voor het meubel, maar ook je oren zullen er blij van worden!
Nog een fijn pluspuntje aan dit badmeubel is dat er al een eyecatcher van een waskom op staat. De waskom is gemaakt van keramiek wat niet voor niets veel gebruikt wordt in badkamers. Dit materiaal is namelijk ontzettend sterk en krasbestendig. Om nóg langer te kunnen genieten van de waskom, hebben ze een NANO-coating. Deze toplaag zorgt ervoor dat vloeistoffen zich niet hechten, maar in pareltjes rchting de afvoer rollen. Kalk en vuil is dus verleden tijd!
Ondersteboven van deze looks, maar heb je liever een andere maat? Check dan snel de varianten hiernaast om het perfecte meubel voor jouw badkamer te vinden. Met een waslijst aan maten, zit er altijd wel dé match voor jouw badkamer tussen!
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Stripe
- Kleur meubel: Wit mat
- Kleur waskom: Zwart mat
- Materiaal meubel: MDF
- Materiaal waskom: Keramiek
- Afmetingen meubel: 80x46x46cm
- Afmetingen waskom: Ø42x13cm
- Waskom met NANO-coating
- Softclose sluiting
- 1 lade
- Greeploos
- Zonder uitsparing
- Zonder kraangat
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Specificaties
| SKU | SK79817 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Stripe |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit Mat |
| Materiaal | MDF |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | MDF |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Keramiek |
| Kleur wastafel | Zwart mat |
| Soort wastafel | Ronde waskom |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 1 |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
