Fontana Milo wastafelmeubel 80cm mat zwart ribbelfront met zwarte wastafel zonder kraangat
Kleur
Breedte
Kleur wastafel
Aantal kraangaten
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lade is voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor 'ie soepel en bijna geruisloos sluit en langer meegaat.
- Dankzij de ruime lade kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
- De wastafel is gemaakt van gegoten marmer, een slijtvast en vochtbestendig materiaal zonder poriën, waardoor het hygiënisch is en jarenlang mooi blijft.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- De wastafel is voorzien van een chromen overloopring, wat bij kranen in een andere kleur meer contrast kan geven.
- Door de lade in het meubel is een ruimtebesparende sifon nodig, zodat de afvoer goed past zonder in te leveren op opbergruimte.
Omschrijving
Op zoek naar een wastafelmeubel die de wauw-factor heeft? Met de Fontana Milo heb je 'm te pakken! Een trendy ribbelfrontje en een eyecatcher van een wastafel, dé gouden combinatie die zorgt voor een badmeubel die niet mag ontbreken in je badkamer. En hebben we al gezegd dat 'ie in verschillende uitvoeringen en maten verkrijgbaar is? Zo shop je dus altijd de perfecte match voor je badkamer!
De wastafel heeft strakke looks en zorgt voor een stijlvolle touch. Doordat 'ie gemaakt is van gegoten marmer, haal je ook nog eens kwaliteit in huis. Gegoten marmer is namelijk slijtvast materiaal en is vochtbestendig. Daarnaast verkleurt dit materiaal niet én voelt het warm aan. Van deze topper kan je dus jarenlang genieten! Ook schoonmaken is appeltje-eitje. Doordat gegoten marmer niet poreus is, heeft het geen kleine gaatjes en kiertjes waar bacteriën en ander vuil zich kunnen hechten. Hygiënisch!
Ook fijn aan de wastafel is dat 'ie een overloop heeft. Dit ronde gaatje in de wastafel zorgt ervoor dat 'ie niet kan overstromen. Het water wat boven de overloop uit komt, stroomt hier namelijk door weg. Handig! De wastafel wordt zonder clickwaste geleverd, deze heb je dus nog wel nodig. Neem snel een kijkje bij de toebehoren om deze te shoppen!
De wastafel is een topper, maar ook het meubel is een échte eyecatcher! Het meubel heeft namelijk een ribbelfrontje wat helemaal van nu is, maar ook niet zal vervelen als de trend overwaait. Het meubel heeft één hoge lade zonder uitsparing. Meer dan genoeg ruimte dus om al je spulletjes netjes in op te bergen! Te hard dichtvallende lades is met dit meubel ook verleden tijd. Door de softclose ladegeleiders, vallen de lades namelijk geleidelijk aan en zo goed als geluidloos dicht. Beter voor het meubel én fijner voor je oren!
Van dit wastafelmeubel zal jij dus ongetwijfeld gaan genieten. Match 'm met een gave kraan om het meubel nóg meer te laten shinen en het badmeubel zal al gauw jouw favoriete hoekje in huis zijn! Schittert de Fontana Milo straks ook in jouw badkamer?
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Milo
- Kleur meubel: Zwart mat
- Kleur wastafel: Zwart mat
- Materiaal meubel: MDF
- Materiaal wastafel: Gegoten marmer
- Afmetingen meubel: 80x46x46cm
- Afmetingen wastafel: 80x46x7cm
- 1 lade met softclose sluiting
- Lade zonder uitsparing
- Zonder kraangat
- Met overloop
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Specificaties
| SKU | SK80266 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Milo |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Ribbelfront |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MDF |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Gegoten marmer |
| Kleur wastafel | Zwart mat |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Wasbak positie | Enkel midden |
| Kraangat | Geen |
| Met overloop | Ja |
| Aantal lades | 1 |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
