Saniclear Swing douchecabine 90x90cm chroom
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De douchecabine kan zowel links als rechts geplaatst worden en kan op een douchebak of direct op de vloer worden gemonteerd.
- De wand is gemaakt van 5mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De profielen zijn ongeveer 1cm verstelbaar, waardoor kleine afwijkingen in de muur of vloer makkelijker op te vangen zijn tijdens de montage.
- De deur en wand hebben een magneetstrip, waardoor de cabine goed sluit en spatwater beter binnen de douche blijft.
- Wordt geleverd zonder douchebak, deze dien je zelf te bestellen.
Omschrijving
Een minimalistische en strakke touch voor je badkamer, de Swing douchecabine van Saniclear is de kers op de taart! De douchecabine heeft een vaste wand en draaideur die je zowel links- als rechtsdraaiend kan plaatsen. Van een natte badkamer heb je ook geen last, de wand en deur hebben een magneetstrip, waardoor al het water netjes in de cabine blijft. Hoe fijn is dat?!
De douchecabine is gemaakt van 5mm dik veiligheidsglas, wat extra stevig glas is. Zo kan je dus jaren blijven genieten van deze knapperd! Ook fijn is dat in de profielen een verstelbaarheid van 1cm zit. Heb je dus een afschotje in de vloer of staat je wand nét niet helemaal haaks? Dan kan je deze douchecabine als nog netjes plaatsen! Je kan de douchecabine op een douchebak, maar ook rechtstreeks op de vloer plaatsen. Waar ga jij voor?
Een douchecabine is natuurlijk niet compleet zonder mooie regendouche, douchegoot of douchebak. Om je even op weg te helpen, hebben we alvast onze favorietjes voor je op een rijtje gezet bij de toebehoren. Vergeet daar dus niet een kijkje te nemen!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Swing
- Kleur: Chroom
- Materiaal profiel: Aluminium
- Afmeting: 90x90x195cm
- Verstelbaarheid: 89-90cm
- Veiligheidsglas 5mm
- Deur links en rechts te plaatsen
- Op douchebak en vloer te plaatsen
- Eenvoudig te monteren
Specificaties
| SKU | SK30201 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Swing |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Vierkant |
| Aantal deuren | 1 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Nee |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 90x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Minimale breedte | 890 mm |
| Maximale breedte | 900 mm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 195 cm |
