Saniclear Supreme douchedeur 90-100cm RVS
Kleur beslag
Breedte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De wand is gemaakt van 8mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De deur kan zowel links als rechts geplaatst worden en kan op een douchebak of rechtstreeks op de vloer worden gemonteerd.
- Dankzij de verstelbaarheid is de douchedeur eenvoudig te monteren.
- Past niet als de nis kleiner of groter is dan de stelmaten.
Omschrijving
Met deze douchedeur van Saniclear geef jij jouw badkamer een boost. De douchedeur zorgt met z'n RVS profielen voor een stoere look en zal dus ook ongetwijfeld de show stelen. Helemaal fijn is dat je 'm links én rechts schuivend kan plaatsen, precies wat voor jou beter uitkomt.
Ook op de kwaliteit van deze douchedeur is niks aan te merken, de deur is namelijk gemaakt van 8mm dik veiligheidsglas. Als finishing touch heeft 'ie een nano-coating, een toplaag die ervoor zorgt dat water zich niet kan hechten aan het glas. Water verandert in druppels die zo de afvoer in rollen. Hierdoor maakt kalkaanslag dus geen kans! Om je glaswanden mooi te houden, raden we wel aan 'm met een wisser droog te trekken na elke douchebeurt. Hiermee voorkom je kringen van opgedroogd water.
Bij de douchedeur wordt een stabilisatiestang geleverd. Deze heeft een breedte van 100cm, maar kan je tot 90cm inkorten. Zo kan je dus de breedte van je douchedeur aanpassen aan je nis! Bij een douchedeur van 100cm is de instap 45cm. Grote wielen zorgen ervoor dat de schuifdeur soepel over de stang rolt.
Heeft deze douchedeur nét niet de goede maat voor jouw nisje? Neem dan een kijkje bij de varianten om een betere maat voor jouw nis te scoren. Daar shop je ook de andere kleuren waarin deze nisdeur verkrijgbaar is. Zo kan je 'm matchen met de rest van je badkamer!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Supreme
- Kleur profiel: RVS
- Materiaal: Veiligheidsglas 8mm
- Afmeting: 90-100x200cm
- Verstelbaarheid: 90-100cm
- Nano-coating
- Links en rechts te plaatsen
- Op douchebak en vloer te plaatsen
- Instapbreedte is 45cm met plaatsing op 100cm
- Instapbreedte is 35cm met plaatsing op 90cm
Specificaties
| SKU | SK30119 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Supreme |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Aantal deuren | 1 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | RVS |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Ja |
| Aantal delen | 2 |
| Afmeting | 100x200 |
| Breedte | 100 cm |
| Minimale breedte | 900 mm |
| Maximale breedte | 1.000 mm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |