Saniclear Slide douchedeur 110cm chroom
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De douchedeur is gemaakt van ongeveer 5mm dik gehard veiligheidsglas. Dit glas is extra sterk en veilig voor gebruik in de badkamer.
- De cabine heeft een schuifdeur die opzij beweegt. Daardoor heb je geen extra ruimte nodig om de deur open te draaien, wat handig is in kleinere badkamers.
- Dankzij rollers en een dubbele greep schuift de deur soepel open en dicht, wat het gebruik comfortabel maakt.
- Voor langdurig mooi resultaat wordt het gebruik van een wisser na elke douchebeurt aangeraden.
Omschrijving
Geef je badkamer een upgrade met deze handige douchedeur van Saniclear. De douchedeur zal zich overal helemaal thuis voelen door z'n chromen profielen. Een tijdloos én stijlvol kleurtje! Extra fijn is dat je 'm links én rechts kan plaatsen, een topper toch?!
Een groot voordeel aan deze douchedeur is dat 'ie een anti-kalk coating heeft. Door deze toplaag kan water zich een stuk moeilijker aan het glas hechten, net als vuil. Kalk blijft dus ook buiten je deur! Om de glaswand nóg langer mooi te houden, raden we aan 'm na een douchebeurt even droog te trekken. Hierdoor zal je minder snel last hebben van kringen door opgedroogd water. Dat is het zeker waard! Tijd voor de grote schoonmaak? De douchedeuren zijn uitneembaar, waardoor je ook die kleine, verstopte hoekjes weer even schoon kan maken. Fijn toch?!
Ook als je wand niet helemaal haaks staat of je een vloer met afschot hebt, kan je deze douchedeur gewoon monteren. De deur heeft namelijk een verstelbaarheid van 2cm. Ideaal!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Slide
- Kleur profiel: Chroom
- Materiaal profiel: Aluminium
- Materiaal: 5mm dik veiligheidsglas
- Verstelbaarheid: 108-110cm
- Anti-kalk coating
- Uitneembare deuren
Technische documentatie
Specificaties
| SKU | SK302SL110GL |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Slide |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Ja |
| Aantal delen | 2 |
| Afmeting | 110x200 |
| Breedte | 110 cm |
| Minimale breedte | 1.087 mm |
| Maximale breedte | 1.125 mm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 200 cm |
