Saniclear Slide douchecabine 140x100cm chroom
Breedte
Diepte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
De Altis serie van Polysan kenmerkt zich door de strakke, slanke profielen. Deze douchecabine is dé perfecte aanvulling voor jouw moderne, tijdloze badkamer. Je stapt de cabine binnen door de deur gemakkelijk opzij te schuiven. De glazen douchedeuren schuiven over de geleidingsdelen, waardoor je bij het openen van de cabine geen ruimte nodig hebt rondom de douchewand. Mega ideaal voor de kleinere badkamer!
Deze cabine heeft nóg een pluspunt. Altis is super makkelijk te onderhouden. Tijdens de productie is het veiligheidsglas namelijk dubbelzijdig voorzien van een NANO-coating. Deze anti-kalklaag zorgt ervoor dat het water zich niet kan hechten aan het glas. Hierdoor ontstaat er minder snel kalkaanslag. Toch raden wij aan de glazen wanden droog te trekken zodra er gedoucht is. Zo kun je éxtra lang genieten van deze topper!
Altis douchecabines van Polysan
- In het profiel zijn wieltjes verborgen. Door de grote diameter geniet je gegarandeerd jarenlang van een perfecte werking.
- Bij de productie van deuren wordt gebruikgemaakt van veiligheidsglas met een dikte van 8 mm met anti-kalk coating en dubbelzijdige oppervlaktebehandeling voor eenvoudig onderhoud.
- De drempel van de dorpelbalk en de magnetische afdichting voorkomen opspattend water.
- De deuren zijn verdeeld in een schuifdeel en een vast deel - ze maken een variabele installatie mogelijk met links- of rechts opening.
- Profielen in twee kleurvarianten - chroom en matzwart
- Het deurglas is vrijhangend zonder het onderste geleidingsprofiel, de toegang is barrièrevrij.
Maak je doucheruimte helemaal af met een bijpassende douche, een goot en doucheaccessoires. Wij helpen je alvast op weg met een paar mooie opties. Check ze onder de toebehoren!
Specificaties
- Merk: Polysan
- Serie: Altis
- Afmetingen: 140x100x200cm
- Dikte glas: 8mm
- Materiaal profielen: Metaal
- Materiaal glas: Veiligheidsglas
- Kleur profielen: Chroom
- Kleur glas: Helder
- NANO-coating
- 3 jaar garantie
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De douchecabine is gemaakt van 5mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De deur schuift comfortabel open en dicht door de dubbele wieltjes.
- De douchecabine is rechtstreeks op de vloer te plaatsen.
- In het profiel van de douchewand zit een verstelbaarheid van 1.5cm en in de deur een verstelbaarheid van 3cm.
- Voor langdurig mooi resultaat wordt het gebruik van een wisser na elke douchebeurt aangeraden.
Omschrijving
Geef je badkamer een upgrade met deze handige douchecabine van Saniclear. De douchecabine zal zich overal helemaal thuis voelen door z'n chromen profielen. Een tijdloos én stijlvol kleurtje! Extra fijn is dat je 'm links én rechts kan plaatsen, een topper toch?!
Een groot voordeel aan deze douchecabine is dat 'ie een anti-kalk coating heeft. Door deze toplaag kan water zich een stuk moeilijker aan het glas hechten, net als vuil. Kalk blijft dus ook buiten je deur! Om de glaswanden nóg langer mooi te houden, raden we aan ze na een douchebeurt even droog te trekken. Hierdoor zal je minder snel last hebben van kringen door opgedroogd water. Dat is het zeker waard!
Ook als je wand niet helemaal haaks staat of je een vloer met afschot hebt, kan je deze cabine gewoon monteren. De douchecabine heeft namelijk een verstelbaarheid van 2cm. Hierdoor past 'ie dus ook perfect op een douchebak van 140x100cm!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Slide
- Kleur profiel: Chroom
- Materiaal profiel: Aluminium
- Materiaal: 5mm dik veiligheidsglas
- Verstelbaarheid deur: 138-140cm
- Verstelbaarheid wand: 98-100cm
- Anti-kalk coating
Specificaties
| SKU | SK30235 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Slide |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 140x100 |
| Breedte | 140 cm |
| Minimale breedte | 1.387 mm |
| Maximale breedte | 1.425 mm |
| Diepte | 100 cm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 200 cm |
