Saniclear Nero douchecabine 120x90cm zwart mat
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Is voorzien van een anti-kalk coating die kalkvorming vermindert en het schoonmaken makkelijker maakt, waardoor de douche langer mooi blijft.
- De douchecabine is gemaakt van 8mm veiligheidsglas, wat zorgt voor extra stevigheid.
- De douchedeur is zowel links als rechts te plaatsen.
- De douchecabine is rechtstreeks op de vloer te plaatsen.
- In het profiel van de douchewand zit een verstelbaarheid van 1.5cm en in de deur een verstelbaarheid van 3cm.
- Voor langdurig mooi resultaat wordt het gebruik van een wisser na elke douchebeurt aangeraden.
Omschrijving
Geef je badkamer een stoere touch met deze douchecabine van Saniclear. De cabine heeft zwarte profielen en strepen waardoor je een instant industriële sfeer in je badkamer hebt. Extra fijn is dat de douchecabine in lekker veel maten verkrijgbaar is, dus er altijd wel eentje is die in jouw badkamer past!
De douchecabine is gemaakt van 8mm dik veiligheidsglas én heeft een nano-coating. Van zichzelf heeft glas poriën, die door deze toplaag worden dichtgesmeerd. Zo is er dus een plek meer waar vuil en water zich kan ophopen. Kalk heeft dus ook geen kans meer! De zwarte lijnen zitten alleen aan de buitenkant van de cabine, dus blijft daar ook geen water achter zitten. Top toch?
Of je muur nou kaarsrecht staat of nét niet helemaal haaks, deze douchecabine past altijd! Het profiel van de wand heeft namelijk een verstelbaarheid van 3cm en ook de douchedeur is 1.5cm verstelbaar. Hierdoor past de douchecabine dus ook perfect op een douchebak van 120x90cm!
Om je glas te laten glanzen, raden we aan na een douchebeurt eventjes de wanden droog te trekken met een wisser. Hiermee voorkom je kringen van opgedroogd water. Kleine moeite, groot plezier!
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Nero
- Kleur profielen: Zwart mat
- Materiaal profielen: Aluminium
- Materiaal glas: 8mm veiligheidsglas
- Verstelbaarheid deur: 87-90cm
- Verstelbaarheid wand: 118.5-120cm
- Lengte stabilisatiestang: 100cm
- Inkortbare stabilisatiestang
- Met anti-kalkcoating
- Deur links en rechts te plaatsen
- Rechtstreeks op de vloer te plaatsen
Specificaties
| SKU | SK30418 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Nero |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Rechthoekig |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Zwart |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Gestreept |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 120x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Minimale breedte | 870 mm |
| Maximale breedte | 900 mm |
| Diepte | 120 cm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
