Saniclear Modern Nero douchedeur 80x200cm zwart mat
Kleur beslag
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Goud▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd ijzer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd messing▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
Glas decor
Breedte
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Voorzien van veiligheidsglas met nano-coating, wat zorgt voor extra veiligheid tijdens douchen en minder onderhoud doordat kalk en vuil zich minder snel hechten.
- De douchedeur kan rechtstreeks op de vloer worden geplaatst en is zowel naar binnen als naar buiten draaibaar voor optimaal gebruiksgemak.
- Door het ontbreken van zichtbare profielen ontstaat een open en ruimtelijk effect in de badkamer.
- Helder glas zorgt voor een open en ruimtelijk effect, waardoor de badkamer groter oogt.
- Door het ontbreken van profielen is de douchedeur niet verstelbaar bij ongelijke wanden.
Omschrijving
Strakke en minimalistische looks met een stoere touch, dat haal je in huis met deze douchedeur van Saniclear! De douchedeur is profielloos, dus is 'ie alleen voorzien van twee scharnieren. Open en minimale looks dus! Mooi is dat de scharnieren en handgreep in een mat zwarte kleurtje komen, de stijlvolle finishing touch die 'm helemaal afmaakt!
Kalk is verleden tijd met deze douchedeur, de nano-coating zorgt er namelijk voor dat water in druppels verandert die zo van je glaswand afrollen. Water hecht zich dus een stuk moeilijker, waardoor kalk buiten de deur blijft! Het is wel verstandig om de glaswand na een douchebeurt even droog te trekken, om kringen van opdrogend water te voorkomen. Kleine moeite toch?! Bij de toebehoren scoor je een matchende wisser, helemaal in stijl!
De douchedeur is gemaakt van 8mm dik veiligheidsglas en wordt geleverd met twee scharnieren. In deze scharnieren zit geen stelmogelijkheid. Houd hier dus rekening mee! De deur wordt met drie kunststof strips geleverd. Heb je veel last van spatwater, dan raden we aan deze te monteren.
Voilà, deze douchedeur is het pareltje waar je naar op zoek was! Toch niet helemaal je kleur? Neem dan snel een kijkje bij de varianten om de andere Modern douchedeuren te scoren. Meer dan genoeg keuze! Straalt deze douchedeur straks ook in jouw badkamer?
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Modern
- KleurZwart mat
- Materiaal: 8mm dik veiligheidsglas
- Breedte douchedeur: 79.4cm
- Douchedeur niet verstelbaar
- Nano-coating
- Profielloos
- Rechtstreeks op de vloer te plaatsen
- Inclusief 3 kunststof strips
Specificaties
| SKU | SK30305 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Modern |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Zwart |
| Profielloos | Ja |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Ja |
| Aantal delen | 1 |
| Afmeting | 80x200 |
| Breedte | 80 cm |
| Minimale breedte | 794 mm |
| Maximale breedte | 794 mm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
