Saniclear Jipp douchecabine compleet 90x90cm zwart mat
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De cabine wordt geleverd met regendouche, handdouche, hydrojets, douchebak en kraan, waardoor je direct een volledige douche hebt.
- Dankzij de schuifdeuren heb je geen extra draaicirkel nodig in de badkamer.
- Met de regendouche, handdouche en drie hydrojets geniet je van verschillende manieren van douchen.
- De cabine is voorzien van een glazen planchet voor shampoo en doucheproducten.
- De cabine is uitgerust met een mengkraan, waardoor je de temperatuur zelf moet instellen.
- De aansluitset met aansluitslangen moeten apart worden aangeschaft.
Omschrijving
Alles erop en eraan, deze douchecabine is compleet en aan alle details is gedacht! Zelfs aan details voor de rest van je badkamer. De cabine heeft namelijk schuifdeuren, waardoor je je badmeubel prima naast de douchecabine kan zetten zonder bang te zijn voor openklappende deuren. Fijn!
De douche zelf is natuurlijk ook een topper. Je haalt namelijk zelfs een mini-wellness in huis! De douche heeft drie hydrojets die jou volledig laten ontspannen. Heerlijk na een lange en stressvolle dag! Ook zit er een regendouche, handdouche én een plankje voor al je douchespullen in de cabine. Wat wil je nog meer?!
Ook kwaliteit is gegarandeerd, de schuifdeuren en vaste panelen zijn namelijk gemaakt van veiligheidsglas. De achterkant heeft een mat zwarte kleur, net als het aluminium frame. Een stoere touch dus in je badkamer!
We raden aan na een douchebeurt even de glaswanden droog te trekken met een wisser. Hiermee voorkom je kringen van opdrogend water. Een matchende wisser shop je bij de toebehoren. Vergeet daar dus niet een kijkje te nemen
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Jipp
- Kleur: Zwart mat
- Materiaal profiel: Aluminium
- Afmetingen: 90x90cmx230cm
- 2 schuifdeuren van 5mm veiligheidsglas
- 2 vaste panelen van 4mm veiligheidsglas
- Achterpanelen zwart mat
- 3 hydrojets, regendouche en handdouche
- Inclusief doucheslang
- Afvoer van 90mm
- Mengkraan
Specificaties
| SKU | SK59334 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Jipp |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm | Vierkant |
| Incl. afvoer | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Zwart |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Nee |
| Kitvrij | Nee |
| Incl. douchebak | Ja |
| Soort kraan | Mengkraan |
| Te zien in Showroom Roermond | Nee |
| Afmeting | 90x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Diepte reeks | 90 tot 100cm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 230 cm |