Saniclear Elite complete douchecabine met thermostaatkraan 90x90cm zwart mat
Breedte
Diepte
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
90▼Niet beschikbaar in deze variant
Vorm
Soort kraan
-
Mengkraan▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Thermostaatkraan▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Voorzien van een regendouche, handdouche en massagejets, zodat je kunt genieten van een complete en veelzijdige douche-ervaring.
- De handdouche is voorzien van schuifregelaar, zodat je eenvoudig tussen drie standen kunt wisselen.
- Er zit een glazen planchet in de douchecabine, zodat je je shampoo en andere doucheproducten netjes binnen handbereik kunt plaatsen.
- Al het glas van de cabine is gemaakt van vieligheidsglas, wat zorgt voor extra veiligheid tijdens het douchen.
- De profielen van de douchecabine zijn gemaakt van aluminium, wat zorgt voor een stevige en roestbestendige basis die lang mooi blijft.
Omschrijving
In één keer klaar? Met deze douchecabine heb je geen omkijken meer naar een douche of kraan, deze zitten er namelijk al in. Als kers op de taart heeft deze douchecabine zelfs massagejets, ontspannen geblazen! Enne, nog een leuk extraatje: De douchecabine heeft een glazen planchet, waardoor je meteen een plekje hebt voor je douchespullen.
Monteren is nog nooit zo eenvoudig geweest! Door het handige kliksysteem heb je vrijwel geen kit nodig én heb je 'm binnen no-time staan. Maar kwaliteit is ook gegarandeerd! De glazen panelen zijn namelijk gemaakt van 5mm dik veiligheidsglas enn hebben aluminium profielen. Om de douchecabine makkelijk te openen, zitten er aan de boven- en onderkant van de schuideur wieltjes.
Een topper dus die jouw badkamer zal laten shinen! De achterwand van de cabine heeft een wit kleurtje, waardoor 'ie zich overal helemaal op z'n plekje zal voelen. Niet helemaal wat je zocht? Check dan de varianten om de andere maten te spotten.
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Elite
- Kleur profielen: Zwart mat
- Kleur achterwand: Wit
- Materiaal profielen: Aluminium
- Materiaal panelen: 5mm veiligheidsglas
- Afmetingen: 90x90cm
- Schuifdeur met wieltjes
- Thermostaatkraan
- Met glazen planchet
- Grote regendouche
- Massagejets
- Inclusief sifon
Specificaties
| SKU | SK22792 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Elite |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm | Vierkant |
| Incl. afvoer | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Zwart |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Nee |
| Kitvrij | Ja |
| Incl. douchebak | Ja |
| Soort kraan | Thermostaatkraan |
| Te zien in Showroom Roermond | Nee |
| Te zien in Showroom Spijkenisse | Nee |
| Afmeting | 90x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 225 cm |