Saniclear Elite complete douchecabine met mengkraan 120x80cm zwart mat
Breedte
Diepte
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
90▼Niet beschikbaar in deze variant
Vorm
-
Kwartrond▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Rechthoekig▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Vierkant▼Niet beschikbaar in deze variant
Soort kraan
-
Mengkraan▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Thermostaatkraan▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Dankzij het klik-systeem is de cabine relatief eenvoudig te installeren en is er weinig siliconenkit nodig.
- In de cabine zit een glazen planchet voor het neerzetten van shampoo en andere doucheproducten.
- De standaard uitvoering heeft een mengkraan, waardoor je zelf de temperatuur moet instellen.
Omschrijving
In één keer klaar? Met deze douchecabine heb je geen omkijken meer naar een douche of kraan, deze zitten er namelijk al in. Als kers op de taart heeft deze douchecabine zelfs massagejets, ontspannen geblazen! Enne, nog een leuk extraatje: De douchecabine heeft een glazen planchet, waardoor je meteen een plekje hebt voor je douchespullen.
Monteren is nog nooit zo eenvoudig geweest! Door het handige kliksysteem heb je vrijwel geen kit nodig én heb je 'm binnen no-time staan. Maar kwaliteit is ook gegarandeerd! De glazen panelen zijn namelijk gemaakt van 5mm dik veiligheidsglas enn hebben aluminium profielen. Om de douchecabine makkelijk te openen, zitten er aan de boven- en onderkant van de schuideur wieltjes.
Een topper dus die jouw badkamer zal laten shinen! De achterwand van de cabine heeft een wit kleurtje, waardoor 'ie zich overal helemaal op z'n plekje zal voelen. Niet helemaal wat je zocht? Check dan de varianten om de andere maten te spotten.
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Elite
- Kleur profielen: Zwart mat
- Kleur achterwand: Wit
- Materiaal profielen: Aluminium
- Materiaal panelen: 5mm veiligheidsglas
- Afmetingen: 120x80cm
- Schuifdeur met wieltjes
- Mengkraan
- Met glazen planchet
- Grote regendouche
- Massagejets
- Inclusief sifon
Specificaties
| SKU | SK21861 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Elite |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm | Rechthoekig |
| Incl. afvoer | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Zwart |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Schuifdeur |
| Anti-kalk | Nee |
| Kitvrij | Ja |
| Incl. douchebak | Ja |
| Soort kraan | Mengkraan |
| Te zien in Showroom Roermond | Nee |
| Te zien in Showroom Spijkenisse | Nee |
| Afmeting | 120x80 |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Dikte glas | 5 |
| Hoogte | 220 cm |