Saniclear Brass Pro badkraan vrijstaand geborsteld messing
Kleur
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
IJzer Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Afwerking
Type handdouche
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De kraan is gemaakt van messing. Dit materiaal is sterk, bestand tegen vocht en zal niet roesten, waardoor de kraan lang meegaat.
- Binnenin zitten keramische schijven. Deze zijn slijtvast, zorgen voor een soepele bediening en verkleinen de kans op lekkage.
- De handdouche heeft siliconen sproeigaatjes. Kalk kun je eenvoudig verwijderen door er met je vingers overheen te wrijven.
- De uitloop is 360 graden draaibaar, handig zodat je hem precies kunt richten waar je water nodig hebt.
- Extra toebehoren moeten apart aangeschaft worden voor een complete set.
Omschrijving
Bij een bad hoort natuurlijk een kraan. Nu kan je tegenwoordig kiezen uit heel veel verschillende soorten kranen. Daarom helpen wij je graag een handje!
Deze Saniclear Brass Pro vrijstaande badkraan zal zeker een eye-catcher in de badkamer zijn. Door middel van een vrijstaande badkraan zorg je voor een luxe uitstraling. De kraan is afgewerkt in de kleur geborsteld messing, ook wel mat goud genoemd. Het materiaal van deze badkraan is messing en is de kraan voorzien van keramische schijven. Het grote voordeel van messing is dat het geschikt is voor natte ruimtes, je krijg door dit materiaal geen last van roest!
De kraan heeft 2 functies; een baduitloop en een handdouche. De handdouche is fijn om te gebruiken wanneer je je haren uit moet spoelen, of om het bad schoon te maken. De baduitloop gebruik je om het bad te vullen. Met de thermostaatkraan kan je zelf de temperatuur bepalen, en met de omstelknop schakel je gemakkelijk tussen de baduitloop en de handdouche. De uitloop is 360 graden te draaien, super handig! De kraan heeft een aansluitmaat van 1/2".
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Brass
- Materiaal: Messing
- Kleur: Geborsteld messing
- Thermostaatkraan
- 5 jaar garantie
Specificaties
| SKU | SK27123 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Brass |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Messing Geborsteld |
| Materiaal | Messing |
| Met PVD-coating | Nee |
| Uitvoering | Staand |
| Montage | Vrijstaand |
| Type handdouche | Pro |
| Soort kraan | Mengkraan |
| Waterbesparend | Nee |
| Temperatuurbeveiliging | Nee |
| Afwerking | Standaard |
| Breedte | 16 cm |
| Diepte | 0 cm |
| Hoogte | 111 cm |
