Saniclear Baru toiletmeubel set met eiken plank, zwart-witte terrazzo waskom en zwarte kraan
Kleur
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
IJzer Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Kleur wastafel
Materiaal wastafel
-
Beton▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Keramiek▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Natuursteen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Riviersteen▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De set is door het ondiepe design zeer geschikt voor kleinere ruimtes, zoals het toilet.
- De eiken plank is een harde houtsoort met een lange levensduur. Het is goed bestand tegen slijtage en intensief gebruik.
- Wordt geleverd inclusief waskom, eikenplank, kraan, clickwaste en sifon.
- Sluit goed aan bij andere Saniclear producten.
- De plank wordt onbehandeld geleverd, zodat je deze naar wens kunt behandelen en afwerken.
Omschrijving
Met dit elegante fonteinsetje van Saniclear geef je jouw toiletruimte een flinke opknapbeurt. De set is ideaal voor kleine ruimtes zoals het toilet, want het design is lekker ondiep. Het meubel bestaat uit een prachtige eiken wastafelplank met een natuurlijke uitstraling en stoere zwarte beugels om de set aan de muur te hangen.
De kleine waskom is een echte eyecatcher, met een trendy terrazzo look. Deze look ontstaat door kleine stukjes marmer te mengen met beton. Dit zorgt voor een speels en kleurrijk effect, maar ook voor een duurzame manier om materialen te hergebruiken. De set is compleet met mat zwarte accessoires, zoals een inbouw toiletkraan, clickwaste en sifon. Zo kun je meteen genieten van je nieuwe fonteintje! Zwarte accessoires zijn stijlvol met een stoer tintje, altijd goed!
Wat krijg je bij deze set geleverd?
- Sanigoods eiken plank 40x22cm
- 2 Sanigoods rechthoekige beugels mat zwart
- Differnz Ruz waskom 23x12cm zwart wit
- Saniclear Nero inbouw toiletkraan mat zwart
- Saniclear Nero design afvoerplug/clickwaste mat zwarte waste
- Saniclear Nero design sifon mat zwart
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Baru
- Afmeting plank: 40x25x4cm
- Afmeting waskom: 23x23x12cm
- Materiaal waskom: Beton
- Materiaal accessoires: Messing
- Kleur plank: Eiken
- Kleur waskom: Zwart-wit
- Kleur accessoires: Zwart mat
- 2 zwarte beugels
- Zonder afvoergat
- Zonder kraangat
Specificaties
| SKU | SK36913 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Baru |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Eiken |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | Eiken |
| Materiaal wastafel | Beton |
| Kleur wastafel | Zwart/Wit |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Diepte reeks | 20 tot 30cm |
| Hoogte | 4 cm |
