Saniclear Barco waskom set 40x33cm inclusief hoge kraan RVS
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Deze set wordt compleet geleverd met kraan, sifon en clickwaste.
- Waskom is gemaakt van keramiek waardoor de kom krasbestendig is.
- De kraan wordt geleverd met 3/8" flexibele aansluitslangen.
- De waskom heeft geen overloop waardoor er bij een afgesloten afvoer kans is op overlopen van water.
Omschrijving
Ben je opzoek naar een klassieke witte waskom? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben deze topper voor jou! De Saniclear Barco waskom set zal jouw badkamer compleet maken. Deze waskom wordt geleverd inclusief een hoge kraan in de kleur RVS. Ideaal want zo hoef je hier niet meer aan te denken.
De waskom heeft een ovale vorm. Met een afmeting van 40x33x14.5cm is deze waskom mooi groot. Wel handig om te weten is dat er geen kraangat en overloop in zit. De set is verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Wat zit er in de set?
- De waskom 40x33x14.5cm
- Hoge wastafelkraan RVS
- Laag model sifon RVS
- Laag model clickwaste RVS
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Barco
- Afmeting: 40x33x14.5cm
- Kleur: RVS
- Kleur wastafel: Wit glans
- Materiaal: Keramiek
- Inclusief kraan, sifon en clickwaste
- 5 jaar garantie
Specificaties
| SKU | SK17505 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Ovaal |
| Incl. afvoer | Ja |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Met overloop | Nee |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 33 cm |
| Diepte reeks | 30 tot 40cm |
| Hoogte | 14 cm |
