Saniclear Alaska fonteinset rechts met rechte kraan gunmetal - verouderd ijzer
Kleur
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
IJzer Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Geborsteld▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Messing Verouderd▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Kraangat
Met frame
-
Ja▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Nee▼Niet beschikbaar in deze variant
Uitvoering
-
Met gebogen kraan▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Met rechte kraan▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De fontein is gemaakt van solid surface, een materiaal zonder poriën dat vuil en bacteriën moeilijk laat hechten en daardoor hygiënisch is.
- Fonteinset wordt geleverd inclusief sifon, clickwaste en montagemateriaal.
- Fonteinset is verkrijgbaar in een linker- en rechter variant.
- De fonteinkraan is alleen geschikt voor koud water.
Omschrijving
Alles erop en eraan, met dit fonteinsetje van Saniclear ben je in één keer klaar! Het fonteintje wordt namelijk geleverd met een toiletkraan, clickwaste én sifon in een gunmetal kleurtje. Extra leuk is dat dit setje ook met deze accessoires in een andere kleurtjes verkrijgbaar is én in een linkervariant, waardoor je 'm dus altijd kan matchen met jouw toilet!
Het fonteintje uit dit setje is gemaakt van solid surface, wat niet voor niets steeds populairder materiaal is. Solid surface heeft namelijk een glad oppervlak, waardoor er geen plek is voor vuil en bacteriën om zich op te hopen. Meer dan een natte doek heb je dan ook niet nodig om 'm weer helemaal te laten glanzen! Daarnaast is solid surface slijtvast, vochtbestendig en vlekwerend, dus blijft 'ie nog jaren mooi. Onverhoopt toch een krasje? Dan kan je deze eenvoudig wegschuren met een speciaal schuursponsje. Fijn hè?
De fonteinkraanon top is natuurlijk ook een echte eyecatcher die het fonteintje nóg meer laat stralen. Dit setje wil je toch niet missen in jouw toiletruimte?!
Wat zit er in de set?
- Saniclear Alaska fontein solid surface
- Saniclear Iron rechte fonteinkraan
- Saniclear Iron sifon gunmetal - verouderd ijzer
- Saniclear Iron clickwaste gunmetal - verouderd ijzer
- Mueller boutenset
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Serie: Alaska
- Afmeting: 40x22cm
- Koudwaterkraan
- Zonder overloop
- Kraangat rechts
- 1/2" aansluiting
Specificaties
| SKU | SK37058 |
| Manufacturer | Saniclear |
| Serie | Alaska |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | IJzer Verouderd |
| Materiaal | Solid surface |
| Uitvoering | Met rechte kraan |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal wastafel | Solid surface |
| Kleur wastafel | Wit mat |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Kraangat | Rechts |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Diepte reeks | 20 tot 30cm |
| Hoogte | 10 cm |
