Nordal zeepdispenser grijs/zwart marmer
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Op zoek naar een stijlvolle zeeppomp? Dan moet deze zwart/grijze marmeren zeepdispenser van het Deense merk Nordal wat voor jou zijn. Marmer doet het altijd goed en met deze zeepdispenser geef je sfeer en klasse aan je badkamer of keuken. Het donkere marmer creëert een prachtige en natuurlijke look. De zeepdispenser is eenvoudig bij te vullen met je favoriete zeep.
Specificaties
- Merk: Nordal
- Kleur: Grijs/zwart marmer
- Afmeting: Ø8x13cm
- Gemaakt van marmer
- Eenvoudig bij te vullen
Psst.. Wist je dat er nog meer marmeren items te verkrijgen zijn uit dezelfde lijn? Neem een kijkje bij de toebehoren om de set compleet te maken.
Specificaties
| SKU | MDL2060 |
| Manufacturer | Nordal Denmark |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Grijs Marmer |
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Lengte | 8 cm |
