Nordal Pirol toog spiegel zwart met spiegel plankje 46x77cm
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
De Pirol spiegel van het Deense merk is een klassieke spiegel met een ijzeren rand, die geschikt is voor elk huishouden. Van de gang tot aan de slaapkamer zal deze spiegel fantastisch staan. De Iron heeft een klein glazen plankje onderaan de spiegel en ziet er net zo goed leeg uit als gevuld met je favoriete accessoires.
Specificaties
- Merk: Nordal
- Serie: Pirol
- Kleur: Zwart
- Afmeting: 46x15.5x77cm
- Frame gemaakt van metaal
- Met spiegel planchet
Specificaties
| SKU | MDL2039 |
| Manufacturer | Nordal Denmark |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Vorm | Toogvorm |
| Spiegelverwarming | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Breedte | 46 cm |
| Diepte | 16 cm |
| Hoogte | 77 cm |