Noorlicht Iris wandrek zwart 77x35x114cm
Kleur
-
Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Licht▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Goud▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Grijs▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Hoogte
Vorm
-
Asymmetrisch▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Symmetrisch▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Fanatieke boekenverzamelaar of verliefd op je nieuwste vazen? Een boekenkast in huis mag natuurlijk niet ontbreken. Het is nét dat beetje extra sfeer wat van jouw huis echt een thuis maakt en natuurlijk dé plek voor je favoriete accessoires en uitgebreide boekencollectie. Enne, ook je groene vrienden zullen zich he-le-maal thuis voelen in deze te leuke boekenkast!
Het leuke aan de boekenkasten uit de Iris collectie is dat ze in superveel soorten en maten verkrijgbaar zijn. Of je nu een klein of groot hoekje in huis over hebt, liever een lage of hoge kast wilt, voor ieder huis is er de perfecte boekenkast. Extra leuk is dat ze allemaal deze gave looks hebben, dus als je meer dan genoeg ruimte hebt, kan je ook nog eens mixen en matchen!
Verliefd op deze boekenkast? Lucky you! Leuk is namelijk dat de Iris collectie van Noorlicht niet alleen bestaat uit boekenkasten, maar een collectie boordevol items is die stuk voor stuk jouw interieur laten stralen. Superleuk om te mixen en matchen én dus zeker een kijkje waard!
Specificaties
- Merk: Noorlicht
- Serie: Iris
- Materiaal blad: Melamine
- Kleur frame: Zwart
- Materiaal frame: Metaal
- Afmeting: 77x35x114cm
Specificaties
| SKU | MDL5099 |
| Manufacturer | Noorlicht |
| Serie | Iris |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Melamine |
| Vorm | Asymmetrisch |
| Aantal lades | Geen |
| Aantal deuren | Geen |
| Open vak | 3 vakken |
| Leverwijze | Meubelkit |
| Maximaal draaggewicht | 18 kg |
| Materiaal poot | Metaal |
| Breedte | 77 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Diepte reeks | 30 tot 40cm |
| Hoogte | 114 cm |