Noorlicht Hilde eetkamerstoel holly meubelstof zand - set van 2
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Hoe leuk zijn deze eetkamerstoelen van Noorlicht?! Een eenvoudig design, maar wél de stijlvolle touch die stralend elke eethoek omtovert. De eetkamerstoelen zorgen voor een luxe vleugje in je eethoek én urenlang gezellig tafelen. Want op deze stoelen wil je het liefst de hele dag zitten!
Wat ze extra laat shinen, is de holly meubelstof. Deze stof heeft een lichte glans en velours achtige look, waardoor 'ie dus lekker stijlvol oogt. Een ander fijn extraatje aan deze stof is dat de kans op pluisvorming ook ontzettend klein is. Wat 'n musthave! Stralen ze straks ook in jouw eethoek?
Specificaties
- Merk: Noorlicht
- Serie: Hilde
- Stof: Holly fabric sand 4
- Materiaal zitting: 100% polyester
- Kleur poten: Zwart mat
- Materiaal poten: Metaal
- Afmeting: 48x55x82.5cm
- Zithoogte: 47cm
- Zitbreedte: 48cm
- Zitdiepte: 40cm
- Hoogte rugleuning: 38cm
- 25.000 Martindale
- Pillingscore: 4
- Set van 2 stoelen
Specificaties
| SKU | MDL5038 |
| Manufacturer | Noorlicht |
| Serie | Hilde |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zand |
| Materiaal | Polyester |
| Leverwijze | Meubelkit |
| Draaibaar | Nee |
| Relax mogelijk? | Nee |
| Armleuning | Nee |
| Maximaal draaggewicht | 110 kg |
| Materiaal poot | Metaal |
| Type stof | Holly |
| Rugleuning | Ja |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Diepte reeks | 50 tot 60cm |
| Hoogte | 82,50 cm |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Zithoogte | 47 cm |