MD Interior Woodz badmeubel mangohout 140cm met 2 keramische waskommen
Breedte
Materiaal wastafel
-
Keramiek▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Natuursteen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Riviersteen▼Niet beschikbaar in deze variant
Aantal wasbakken
-
1▼Niet beschikbaar in deze variant
-
2▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Dol op open looks? Dan zal je hart vast en zeker ook sneller gaan kloppen van dit badmeubel van MD Interior! Het meubel bestaat uit twee wastafelplanken en heeft dus geen kastjes of lades. Lekker open én het oogt ruimtelijk! De zwart metalen beugels zorgen voor een stoere touch en laten het meubel van alle kanten stralen. Die wil je toch niet missen?
De wastafelbladen zijn gemaakt van mangohout, waardoor jarenlang genieten gegarandeerd is. Mangohout is namelijk ontzettend sterk én ook kan het wel tegen een stootje. Daarnaast is mangohout duurzaam en milieuvriendelijk materiaal. Het hout wordt namelijk pas verwerkt als de mangoboom geen vrucht meer geeft. Hoe duurzaam wil je 't hebben?!
Om het jou wat makkelijker te maken, wordt het meubel geleverd met keramische waskommen. Je hebt hierdoor een sterk en duurzaam item in handen, keramiek is namelijk krasbestendig en slijtvast. Ook heeft een keramische waskom geen poriën, dus is er voor bacteriën en vuil geen plek om te nestelen. Schoonmaken is dus ook appeltje-eitje!
Handig is dat de wastafelplank geen kraan- en afvoergat heeft. Zo kan je zelf kiezen op welk plekje je de waskom zet én of je kiest voor een inbouw wastafelkraan of verhoogde kraan. De keuze is reuze! Straalt dit meubel straks ook in jouw badkamer?
Specificaties
- Merk: MD Interior
- Serie: Woodz
- Kleur: Naturel
- Materiaal: Mangohout
- Afmeting: 140x45cm
- Zonder kraan- en afvoergat
- Exclusief kraan
Specificaties
| SKU | SK35982 |
| Manufacturer | MD Interior |
| Serie | Woodz |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Eiken Bruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | Massief eiken |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Keramiek |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Soort wastafel | Ronde waskom |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 2 |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | Geen |
| Aantal deuren | Geen |
| Breedte | 140 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
