MD Interior Eden toiletmeubel 40cm mangohout zwart links met betonnen fontein rechts
Kleur
Kraangat
Soort wastafel
-
Fontein▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Waskom▼Niet beschikbaar in deze variant
Kleur wastafel
Materiaal wastafel
-
Beton▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Keramiek▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Natuursteen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Riviersteen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Solid surface▼Niet beschikbaar in deze variant
Draairichting
-
Linksdraaiend▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Rechtsdraaiend▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Dé plek voor jouw extra wc-rolletjes en gastendoekjes, dit toiletmeubel is de finishing touch in elk toilet! Een stoer mangohouten kastje met nóg stoerder fonteintje zorgt voor een meubel die in elk toilet de show zal stelen. Eentje die jij dus voor geen goud wilt missen! Enne, je toilet is ook meteen lekker opgeruimd. Win-win!
Het meubel is gemaakt van mangohout, materiaal met een verhaal. Pas wanneer de mangoboom geen vrucht meer draagt, wordt het hout namelijk gebruikt. Duurzaam! Het leuke aan mangohout is dat het nooit helemaal recht loopt en vol zit met de mooiste structuren en lichte kleurnuances. Je haalt dus een uniek meubel in huis waar je niet op uitgekeken raakt!
Op de onderkast staat een betonnen fonteintje. IJzersterk, dus jarenlang genieten! Beton is namelijk krasbestendig en slijtvast, waardoor 'ie wel tegen een stootje kan. Daarnaast geeft het natuurlijk een ontzettend stoere look. Genoeg redenen dus om te kiezen voor een betonnen fonteintje!
Het kastdeurtje is linksdraaiend. Liever een rechtsdraaiende deur? Neem dan snel een kijkje bij de varianten om deze te shoppen. Ook ontdek je daar deze knapperd in een houtkleur én met tal van andere fonteintjes. Een kijkje waard dus! Vergeet ook niet de toebehoren te checken voor matchende items om dit meubel helemaal jij te maken.
Specificaties
- Merk: MD Interior
- Serie: Eden
- Kleur onderkast: Zwart
- Materiaal onderkast: Mangohout
- Afmeting onderkast: 40x22x55cm
- Kleur fontein: Grijs
- Materiaal fontein: Beton
- Afmeting fontein: 40x22x10cm
- Linksdraaiende deur
- Kraangat rechts
Specificaties
| SKU | SK39607 |
| Manufacturer | MD Interior |
| Serie | Eden |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | Mangohout |
| Materiaal wastafel | Beton |
| Kleur wastafel | Grijs |
| Soort wastafel | Fontein |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Kraangat | Rechts |
| Met overloop | Nee |
| Draairichting | Linksdraaiend |
| Breedte | 40 cm |
| Diepte | 22 cm |
| Diepte reeks | 20 tot 30cm |
| Hoogte | 65 cm |
