MD Interior Auckland wandrek met 5 planken 120x40x190cm
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Geef jouw boeken een mooi plaatsje in de Auckland boekenkast van MD Interior. Deze boekenkast heeft 5 boekenplanken, die van dieptes verschillen. Je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om jouw favoriete accessoires een plekje te geven in deze kast. Het is allemaal mogelijk en staat allemaal fantastisch.
De boekenkast heeft stalen zijkanten en houten planken. Aan de achterkant zitten 2 extra stalen balken voor extra stevigheid. Omdat natuurlijk niet elke vloer recht is, kun je de kast stellen met de voetjes onder de kast. We willen natuurlijk niet dat alles omvalt in de kast. Shined de Auckland boekenkast binnenkort in jouw interieur?
Specificaties
- Merk: MD Interior
- Serie: Auckland
- Kleur: Bruin met zwart
- Gemaakt van hout en staal
- Afmeting: 120x40x190cm
- 5 opbergplanken
- Recht te stellen met de voetjes onder de kast
Specificaties
| SKU | MDL4122 |
| Manufacturer | MD Interior |
| Serie | Auckland |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Hout |
| Materiaal | Mangohout |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Lengte | 40 cm |