Lucide Champion staande leeslamp zwart
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Verdiept in je boek, maar door gebrek aan licht wordt verder lezen een uitdaging. Herkenbaar probleem? Dan is deze lamp van Lucide écht iets voor jou! Met z'n flexibele leesarm kan je het licht precies op jouw boek laten schijnen én dus nog even verder lezen.
Extra fijn is dat je de lampen apart van elkaar kan dimmen. Zo bepaal je zelf van beide lampen de ideale lichtsterkte voor elk moment! Om het je nóg makkelijker te maken, schakel je de lamp aan en uit via een schakelaar op de lamp zelf. Handiger kan toch niet?!
De lamp wordt geleverd met lichtbronnen, dus kan je al lekker snel gaan genieten van deze handige (en mooie) leeslamp. Kom maar door met dat volgende hoofdstuk!
Specificaties
- Merk: Lucide
- Serie: Champion
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Metaal
- Afmeting: 30x46x180cm
- Kabellengte: 320cm
- Type verlichting: LED
- Capaciteit: 20W & 4W
- Vermogen: 230V
- Lichtkleur: 3000K (warm wit)
- Lumen: 2290 lm & 460 lm
- Levensduur lichtbronnen: 30000 uren
- Color Rendering Index (CRI): 80
- Energielabel: E
- IP-waarde: IP44
- Dimbaar
- Beide lichtsterktes apart in te stellen
- Inclusief lichtbronnen
Technische documentatie
Specificaties
| SKU | SK64050 |
| Manufacturer | Lucide |
| Serie | Champion |
| Garantie | 3 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Montage | Staand |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluiting | Geïntegreerde LED |
| Capaciteit | 230V |
| Lumen | 1600 |
| Lichtkleur | 3000K |
| Type verlichting | LED |
| IP-waarde | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Incl lichtbron | Ja |
| Energielabel | E |
| Breedte | 46 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Hoogte | 180 cm |