Livingfurn Elias wandkast 95cm mangohout
Hoogte
-
180▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Omschrijving
Op zoek naar een kast met een retro tintje? De Elias wandkast van Livingfurn is dan de perfecte keuze! Elias is gemaakt van mangohout dat is gelakt. Hierdoor beschadigd het hout minder snel. De wandkast heeft door zijn donkerbruine kleur een toffe retro uitstraling. Het donkere hout staat perfect in een wat klassieker interieur, maar ook in een moderne woonstijl past deze kast heel goed. Wij zijn fan!
Met 2 deuren, 3 lades én 2 open vakken heb je meer dan genoeg ruimte om alle je spullen op te bergen. De open vakken zijn een perfecte plek om je leukste decoratie items te plaatsen en om de wandkast helemaal eigen te maken.
Specificaties
- Merk: Livingfurn
- Serie: Elias
- Kleur: Bruin
- Materiaal: Mangohout
- Afmetingen: 97x45x180cm
Specificaties
| SKU | LVF1459 |
| Manufacturer | Livingfurn |
| Serie | Elias |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Hout |
| Materiaal | Mangohout |
| Woonstijl | Industrieel |
| Montage | Staand |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Breedte | 97 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 180 cm |