Fontana Proma wastafelmeubel 60cm mat zwart met zwarte waskom en ronde spiegel
Kleur
-
Beach Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Kasteel Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Walnoot▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Warm Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
-
60▼Niet beschikbaar in deze variant
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
100▼Niet beschikbaar in deze variant
-
120▼Niet beschikbaar in deze variant
-
160▼Niet beschikbaar in deze variant
-
180▼Niet beschikbaar in deze variant
-
200▼Niet beschikbaar in deze variant
-
240▼Niet beschikbaar in deze variant
Kleur wastafel
Aantal wasbakken
-
Geen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
1▼Niet beschikbaar in deze variant
-
2▼Niet beschikbaar in deze variant
Inclusief spiegel
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lades zijn voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor ze soepel en bijna geruisloos sluiten en langer meegaan.
- Dankzij de twee ruime lades kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
- De waskom is voorzien van een nano-coating die vuil, kalk en vloeistoffen afstoot, waardoor het oppervlak hygiënisch blijft en zeer eenvoudig schoon te houden is.
- De spiegel is voorzien van sfeervolle verlichting die bovendien dimbaar is, zodat je eenvoudig de gewenste lichtsterkte kunt instellen.
- Door de ingebouwde verwarming blijft de spiegel vrij van condens, zodat je na het douchen direct goed zicht hebt.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- Het toppaneel is niet voorzien van een afvoer- en kraangat, waardoor je deze zelf nog moet boren.
- De verlichting van de spiegel heeft een vaste kleurtemperatuur (circa 4000-4500K), waardoor je niet kunt wisselen tussen warm en koel licht.
- De waskom heeft geen overloop waar overtollig water kan wegstromen, waardoor je moet opletten dat het water niet over de rand stroomt.
Omschrijving
Team houtlook of verliefd op effen meubels, liever breed met veel opbergruimte of smal voor je kleinere badkamer, het Fontana Proma wastafelmeubel heeft voor ieder wat wils hét meubel. En voor welke variant je ook gaat, overal zal 'ie de show stelen. Dit meubel is dus zeker een kijkje waard!
Het meubel heeft twee lades die beide voorzien zijn van Hettich ladegeleiders. Dit betekent dat ze softclose sluiten, waardoor ze dus geleidelijk aan en zo goed als geluidloos sluiten. Niet alleen verlengt dit de levensduur van het meubel, maar ook voor je oren is dit natuurlijk een stuk fijner! Op het meubel ligt een matchend toppaneel zodat je 'm kan combineren met een waskom.
Het meubel wordt geleverd met een waskom. Hoe fijn! De waskom is gemaakt van keramiek, ijzersterk materiaal dat wel tegen een stootje kan. Ook is het krasbestendig, waardoor 'ie nog jaren mooi zal blijven. Een ander groot voordeel aan keramiek is dat het poriënvrij is. Bacteriën en vuil hebben dus geen kans zich te nestelen in de kleine gaatjes, hygiënisch!
De spiegel boven het meubel is de Saniclear Circle, een echte parel die niet alleen LED-verlichting heeft, maar ook spiegelverwarming. Een beslagen spiegel na een warme douche is dus verleden tijd! Ook is de spiegelverlichting dimbaar, wat wil je nog meer? Je bedient de spiegel eenvoudig met de touch knop. Eén keer voor de verlichting, twee keer voor de verwarming en ingedrukt houden om te dimmen. Fluitje van 'n cent!
Het toppaneel heeft geen kraangat, waardoor aan jou de keuze is of je gaat voor een staande of inbouw wastafelkraan. Doordat het een compleet setje is, hoef jij dus alleen nog een matchende kraan en clickwaste te scoren! Geniet jij straks ook van dit pareltje in je badkamer?
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Proma
- Kleur meubel: Zwart mat
- Kleur waskom: Zwart mat
- Materiaal meubel: MFC
- Materiaal waskom: Keramiek
- Afmetingen meubel: 60x46x57.5cm
- Afmetingen waskom: Ø42x13cm
- Afmetingen spiegel: Ø60cm
- 2 lades met softclose sluiting
- Hettich ladegeleiders
- Greeploze lades
- Zonder kraan- en afvoergat
- Spiegel met verwarming
- Backlight LED-verlichting
- IP44, dus spatwaterdicht
- 6000-6500K lichtkleur
- Inclusief toppaneel
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Specificaties
| SKU | SK39693 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Proma |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | MFC |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MFC |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Keramiek |
| Kleur wastafel | Zwart mat |
| Soort wastafel | Ronde waskom |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Aantal uitsparingen | 1 |
| Kraangat | Geen |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 2 |
| Greep | Greeploos |
| Inclusief spiegel | Ja |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Anti-kalk | Ja |
| Incl. kraan | Nee |
| Spiegelverwarming | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Locatie verlichting | Achterzijde |
| Type verlichting | LED |
| IP-waarde | IP44 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
| Hoogte | 70,60 cm |
