Fontana Portoro Gold wastafelmeubel 80cm mat zwart met rechthoekige waskom
Kleur
-
Beach Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Kasteel Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Walnoot▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Warm Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Soort wastafel
-
Wastafel▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Rechthoekige waskom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Ronde waskom▼Niet beschikbaar in deze variant
Kleur wastafel
-
Beige marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Bruin marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit terrazzo▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
Aantal kraangaten
-
1▼Niet beschikbaar in deze variant
-
2▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Geen▼Niet beschikbaar in deze variant
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lades zijn voorzien van hoogwaardige Hettich ladegeleiders, die zorgen voor een soepele werking, extra stabiliteit en een lange levensduur.
- De lades sluiten zacht en geruisloos dankzij het softclose systeem, wat bijdraagt aan een langere levensduur van het meubel.
- De waskom en het toppaneel zijn gemaakt van natuursteen met unieke aders, waardoor geen exemplaar hetzelfde is.
- Het meubel wordt geleverd met een afvoerplug in dezelfde kleur als de waskom, wat zorgt voor een mooi geheel.
- Portoro Gold is een sterk natuursteen dat goed bestand is tegen slijtage.
- Omdat de waskom en het toppaneel van natuursteen zijn, moet deze één tot twee keer per jaar worden geïmpregneerd om goed beschermd te blijven tegen vuil en vlekken.
- Sterke of zure schoonmaakmiddelen kunnen het natuursteen beschadigen, waardoor speciale reinigingsmiddelen worden aangeraden.
- Doordat het een natuurproduct is, kan de tekening en kleur van de waskom en het toppaneel afwijken van de foto.
- De waskom heeft geen overloop waar overtollig water kan wegstromen, waardoor je moet opletten dat het water niet over de rand stroomt.
- De wastafelkraan en sifon moeten nog apart worden aangeschaft.
Omschrijving
Is jouw oog ook al gevallen op het Portoro Gold wastafelmeubel van Fontana? Van alle kanten een eyecatcher die niet anders kan dan shinen! Een uniek pareltje waarmee je alle punten op je eisenlijstje af kan strepen. Extra fijn is dat 'ie in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar is, dus je altijd de perfecte match met jouw badkamer zal vinden. Die mag niet ontbreken op je wishlist!
Wat 'm zo'n musthave maakt, zijn natuurlijk het toppaneel en waskom. Deze zijn namelijk gemaakt van natuursteen, Portoro Gold marmer. Deze marmersoort staat bekend om z'n goudgele aders die zorgen voor een stijlvolle look. Portoro Gold is ontstaan door de kristallisatie van kalksteen en is een harde steensoort die ook nog eens ontzettend compact is. Extra leuk is dat elke waskom en toppaneel weer anders is. De goudgele aders lopen op elke waskom en toppaneel weer nét iets anders, dus haal je altijd een uniek item in huis!
Van die looks wil je natuurlijk zo lang mogelijk blijven genieten, dus raden we aan de waskom en het toppaneel voor gebruik te impregneren. Is het laagje weer verdwenen? Dan is het tijd om 'm opnieuw te impregneren. Dit zal ongeveer 1 of 2 keer per jaar zijn. Door de waskom en het toppaneel te impregneren, blijft 'ie langer mooi. Zeker de moeite waard dus! Naast het impregneren, is het belangrijk de waskom en het toppaneel goed schoon te houden. Gebruik geen agressieve schoonmaakmiddelen, dit zal jouw waskom en toppaneel beschadigen en dat is natuurlijk zonde. We raden aan schoonmaakmiddel speciaal voor natuursteen te gebruiken. Een goed schoonmaakmiddel scoor je bij de toebehoren. Vergeet daar dus niet een kijkje te nemen!
Het toppaneel heeft geen kraan- en afvoergat, waardoor je zelf kan kiezen waar je je waskom en kraan wil hebben. Om een afvoergat te boren en eventueel een kraangat, raden we aan de diamantboren te gebruiken die je shopt bij de toebehoren. De 74mm is perfect voor je afvoergat en de 35mm boor is ideaal voor je kraangat. Deze heb je natuurlijk niet nodig als je gaat voor een inbouw wastafelkraan. Om het toppaneel te verstevigen, zitten aan de voor- en achterkant twee stalen stangen. Deze zijn 3cm van de kanten geplaatst.
Minstens zo belangrijk als de wastafel, is natuurlijk de opbergruimte. Het meubel heeft twee lades die meer dan genoeg ruimte hebben voor al je badkamerspullen. De lades zijn voorzien van Hettich ladegeleiders, waardoor ze softclose sluiten. Dit betekent dat ze dus maar een klein zetje nodig hebben en vanzelf geruisloos en geleidelijk aan dichtvallen. Beter voor het meubel én fijner voor je oren!
Om je nieuwste meubel helemaal af te maken, heb je alleen nog een prachtige kraan en spiegel nodig. Een clickwaste is niet nodig, deze wordt namelijk in dezelfde kleur als de waskom geleverd. Lekker strak dus! Bij de toebehoren hebben we alvast onze favorietjes op een rijtje gezet én een matchende kolomkast voor nog meer opbergruimte.
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Portoro Gold
- Kleur meubel: Zwart mat
- Kleur waskom: Zwart marmer
- Materiaal meubel: MFC
- Materiaal waskom: Marmer
- Materiaal toppaneel: Marmer
- Afmetingen meubel: 80x46x55cm
- Afmetingen waskom: 50x35x12cm
- Afmetingen toppaneel: 81x46x1.7cm
- 2 lades met softclose sluiting
- Hettich ladegeleiders
- Zonder kraan- en afvoergat
- Inclusief matchende clickwaste
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Specificaties
| SKU | SK76722 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Portoro Gold |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | MFC |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Vorm wastafel | Rechthoekig |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MFC |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Marmer |
| Kleur wastafel | Zwart marmer |
| Soort wastafel | Rechthoekige waskom |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 2 |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 81 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
