Fontana Latina keramische wastafel zonder kraangat 80cm wit glans
Kleur
Breedte
Aantal kraangaten
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De wastafel is gemaakt van keramiek, een krasbestendig en duurzaam materiaal dat lang mooi blijft.
- Keramiek is eenvoudig schoon te maken en vergt weinig onderhoud in het dagelijks gebruik.
- De beschermende nano-coating maakt de wastafel waterafstotend en helpt voorkomen dat vuil en bacteriën zich hechten.
- De wasbak is voorzien van een overloop en een kraangat, waardoor je eenvoudig een kraan kunt plaatsen en overstromen wordt voorkomen.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- De wastafel is niet geschikt voor wandmontage en moet altijd op een onderkast te worden geplaatst.
Omschrijving
Deze wastafel uit de Fontana serie is een mooie aanvulling voor je badkamermeubel. De wastafel is gemaakt van keramiek, een duurzaam en krasbestendig materiaal dat makkelijk schoon te houden is. De wastafel heeft een wasbak in het midden met daarnaast veel ruimte voor bijvoorbeeld jouw badkameritems, die je graag snel bij de hand hebt. In de wasbak zit een overloop, zodat het water niet over de rand stroomt. Doordat er geen kraangat in de wastafel is gemaakt, kun je nu een mooie inbouwkraan boven de wastafel monteren.
De wastafel is extra beschermd door een Nano-coating. Dit is een onzichtbare laag die de wastafel waterafstotend en antibacterieel maakt. Zo blijft je wastafel langer mooi en hygiënisch!
Specificaties
- Merk: Fontana
- Afmeting: 81x46.5x18cm
- Kleur: Wit
- Materiaal: Keramiek
- Glanzend afgewerkt
- Zonder kraangat
- Enkele wasbak
- Met overloop in de wasbak
- Makkelijk te onderhouden door de NANO-coating
- Zonder afvoerplug en kraan
Specificaties
| SKU | SK36677 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Latina |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit Glans |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Wasbak positie | Enkel midden |
| Met overloop | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 81 cm |
| Diepte | 46,50 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Hoogte | 18 cm |
