Fontana Kolo wastafelmeubel 100cm warm eiken met glans witte wastafel 1 kraangat
Kleur
-
Beach Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Kasteel Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Walnoot▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Warm Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Kleur wastafel
Aantal kraangaten
Inclusief spiegel
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lades zijn voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor ze soepel en bijna geruisloos sluiten en langer meegaan.
- Dankzij de twee ruime lades kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
- De wastafel is gemaakt van gegoten marmer, een slijtvast en vochtbestendig materiaal zonder poriën, waardoor het hygiënisch is en jarenlang mooi blijft.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- De wastafel is voorzien van een chromen overloopring, wat bij kranen in een andere kleur meer contrast kan geven.
Omschrijving
Heb jij het Fontana Kolo meubel al gespot? Strakke looks die zullen shinen in elke badkamer, die wil jij niet missen! Extra leuk is dat het meubel in verschillende kleuren meubel én wastafel verkrijgbaar is. Enne, is deze maat net niet goed? Dan zijn er nog andere maten die misschien wél perfect zijn voor jouw badkamer. Kortom, voor elke badkamer is er de ideale Kolo!
Geen geklapper van lades die weer net te hard dicht worden gegooid, de softclose sluiting van deze lades zorgt ervoor dat ze nooit hard dicht zullen vallen. De Hettich ladegeleiders remmen 'm namelijk af, waardoor de lades bijna geruisloos en geleidelijk aan sluiten. Dat vinden niet alleen je oren fijn, ook voor het meubel is het natuurlijk stukken beter! De lades zijn greeploos, wat zorgt voor strakke looks. Wat wil je nog meer?!
Ook de wastafel is een topper, deze is namelijk gemaakt van gegoten marmer. Dit materiaal voelt warm aan, is slijtvast en verkleurt niet, waardoor 'ie dus nog jarenlang mooi blijft! Een ander pluspunt aan gegoten marmer is dat het niet poreus is. Dit betekent dus dat er geen kleine gaatjes in de wastafel zitten waar bacteriën en vuil zich kunnen nestelen. Hygiënisch én schoonmaken is een fluitje van 'n cent!
Op een wastafel die overstroomt zit niemand te wachten. Deze wastafel heeft een overloop, waardoor je hier niet bang voor hoeft te zijn. Komt het water boven deze uitloop uit, stroomt 't door de overloop weg. Top! De wastafel heeft een chromen overloopringetje. Liever zwart of wit? Neem dan snel een kijkje bij de toebehoren om deze te scoren. Enne, het wisselen is appeltje-eitje!
Dit pareltje wil jij dus niet missen in je badkamer! Vergeet je niet een kijkje te nemen bij de toebehoren? Daar shop je de mooiste accessoires die jouw nieuwe badmeubel helemaal afmaken.
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Kolo
- Kleur meubel: Warm eiken
- Kleur wastafel: Wit glans
- Materiaal meubel: MFC
- Materiaal wastafel: Gegoten marmer
- Afmetingen meubel: 100x46x55cm
- Afmetingen wastafel: 100x46x7cm
- 2 lades met softclose sluiting
- Hettich ladegeleiders
- Met overloop
- Met kraangat
- Met chromen overloopring
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Technische documentatie
Specificaties
| SKU | SK72642 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Kolo |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Warm Eiken |
| Materiaal | MFC |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MFC |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Gegoten marmer |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Ja |
| Aantal lades | 2 |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
