Fontana Freestone wastafelmeubel 100cm beach eiken met wastafel natuursteen met 2 kraangaten en spiegel
Kleur
-
Beach Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Kasteel Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Walnoot▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Warm Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Aantal kraangaten
Inclusief spiegel
- Laagsteprijsgarantie op dit product
- Bezorgen op afspraak
- Vooraf, achteraf of gespreid betalen
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lades zijn voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor ze soepel en bijna geruisloos sluiten en langer meegaan.
- Dankzij de twee ruime lades kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
- Natuursteen is een sterk materiaal dat lang meegaat.
- De spiegel is voorzien van sfeervolle verlichting die bovendien dimbaar is, zodat je eenvoudig de gewenste lichtsterkte kunt instellen.
- Door de ingebouwde verwarming blijft de spiegel vrij van condens, zodat je na het douchen direct goed zicht hebt.
- Omdat de wastafel van natuursteen is, moet deze regelmatig geïmpregneerd worden om vlekken en intrekkend vuil te voorkomen.
- Sterke of zure schoonmaakmiddelen kunnen het natuursteen aantasten, waardoor je speciale reinigingsmiddelen moet gebruiken.
- De wastafel heeft geen overloop waar overtollig water kan wegstromen, waardoor je moet opletten dat het water niet over de rand stroomt.
- De verlichting van de spiegel heeft een vaste kleurtemperatuur (circa 4000-4500K), waardoor je niet kunt wisselen tussen warm en koel licht.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
Omschrijving
Een stoere touch in je badkamer die ongetwijfeld de show steelt? Say no more, want met het Fontana Freestone badmeubel zit jij helemaal goed! De natuurstenen wastafel laat het meubel shinen als geen ander en zorgt voor looks die niet zullen vervelen. Een musthave dus die jij niet wil missen in je badkamer!
Het badmeubel zelf is gemaakt van MFC en heeft twee lades die over de hele breedte van het meubel lopen. Lekker veel ruimte dus om al jouw spullen netjes in op te bergen! Extra fijn is dat de lades softclose sluiten door de Hettich ladegeleiders. Dit betekent dat de lades geleidelijk aan én zo goed als geluidloos sluiten. Hoe fijn is dat?!
Wat de show steelt, is natuurlijk de wastafel. Deze wastafel is gemaakt van natuursteen, wat van zichzelf poreus is. Om bacteriën en vuil tegen te houden, is het daarom belangrijk de wastafel te impregneren. Dit zorgt voor een extra beschermlaagje en maakt de poriën dichter, waardoor er geen plek is voor bacteriën om zich te nestelen. Extra lang genieten dus van dit pareltje!
Natuursteen is, zoals de naam al zegt, natuurlijk materiaal en is met de hand verwerkt. Hierdoor kan de structuur dus verschillen van de afbeelding. Belangrijk is dat je de wastafel niet schoonmaakt met agressieve en zuurhoudende schoonmaakmiddelen. Dit zal jouw wastafel beschadigen en dat wil je natuurlijk niet. Waarmee kan je 'm dan wel schoonmaken? Check dan even de toebehoren, daar scoor je hét perfecte reinigingsmiddel.
Het wastafelmeubel wordt geleverd met de Saniclear Circle spiegel. Deze eyecatcher is niet alleen mooi, maar ook praktisch. De spiegel heeft namelijk dimbare verlichting én spiegelverwarming. Het bedienen ervan is ook nog eens een fluitje van 'n cent. Voor de verlichting, druk je één keer op de touch knop. Om 'm te dimmen, houd je de knop ingedrukt. De spiegelverwarming gaat aan door de knop twee keer in te drukken. Handig!
Dit badmeubel is dus een échte musthave die jij niet wil missen! Match 'm met een mooie wastafelkraan en jouw wastafelmeubel is compleet. Niet precies wat je zocht? Neem dan snel een kijkje bij de varianten rechts om dit meubel in andere maten en kleuren te shoppen. Verrijkt dit meubel straks ook jouw badkamer?
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Freestone
- Kleur meubel: Beach eiken
- Kleur wastafel: Antraciet
- Materiaal meubel: MFC
- Materiaal wastafel: Natuursteen
- Afmetingen meubel: 100x46x55cm
- Afmetingen wastafel: 100x46x5cm
- Afmetingen spiegel: Ø100cm
- 2 lades met softclose sluiting
- Hettich ladegeleiders
- Greeploze lades
- Met 2 kraangaten
- Zonder overloop
- Spiegel met verwarming
- Dimbare spiegelverlichting
- Backlight LED-verlichting
- IP44, dus spatwaterdicht
- 6000-6500K lichtkleur
Let op: Het wastafelmeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Veeg dus spatwater en andere gemorste vloeistoffen droog. Zo gaat het meubel een stuk langer mee!
Technische documentatie
Specificaties
| SKU | SK76547 |
| Manufacturer | Fontana |
| Serie | Freestone |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Beach Eiken |
| Materiaal | MFC |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MFC |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Natuursteen |
| Kleur wastafel | Antraciet |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 2 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 1 |
| Inclusief spiegel | Ja |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Incl. kraan | Nee |
| Spiegelverwarming | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Locatie verlichting | Achterzijde |
| Lichtkleur | 6000 - 6500K |
| Type verlichting | LED |
| IP-waarde | IP44 |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
